Loading

wait a moment

Půjčení osobního vozu se nebojte

Autopůjčovna

Mezi naše služby patří krátkodobé a dlouhodobé zapůjčení dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Potřebujete zajistit vozidlo pro podnikatelské účely nebo pro osobní využití. Naše vozidla jsou pro vás neustále k dispozici. Naše půjčovna sídli v Praze 9, ale jezdí k nám zákazníci z širokého okolí.

Naše nabídka

Jak už jsme zmínili, nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem vozidel a užitkových vozů do 3,5 tuny. Mezi naše zákazníky patří společnosti a drobní živnostníci, kteří naše vozidla využívají pro podnikatelské účely. Půjčujeme vozidla také pro osobní účely. Dodávky lze zapůjčit za účelem stěhování a převozu nábytku.


Dobrá cena půjčení

Díky nabídce reklamní plochy na našich dodávkách a užitkových vozidel, jsme schopni nabízet ty nejlepší ceny. Ceník našich služeb najdete také na našich webových stránkách, kde můžete zaslat i objednávkový list. Nebo nás můžete osobně navštívit, rádi vás uvidíme.

Neustále na telefonu

Víme, že se někdy přihodí nepříjemná situace. Proto jsme zvolili otevírací dobu půjčovny na sedm dní v týdnu od 8 – 21 hodin. Pokud potřebujete vozidlo zapůjčit v jinou dobu, stačí nám zavolat. Náš telefon je neustále zapnutý.

Podmínky pro zapůjčení

Než si u nás vozidlo zapůjčíte, bude zapotřebí platný řidičský průkaz, občanský průkaz a vratná záloha ve výši 5 000 Kč. Záloha se složí v hotovosti, na místě. Pokud si budete vozidlo zapůjčovat pro podnikatelské účely, musíte doložit výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *