Loading

wait a moment

Vlastní design na látkové tašce? Nechte si ji potisknout!

Látkové tašky jsou v poslední době velmi oblíbenou alternativou ke klasickým plastovým taškám. Mají mnoho výhod, a navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, protože se zbytečně nevytváří problematický plastový odpad. Nechat si potisknout vlastní látkové tašky je také výborným reklamním tahem. Jaké jsou možnosti potisku a kde to umí? To vám poradíme v tomto článku.

Originální motiv se hodí i pro reklamní účely

Veselá, zajímavá či vtipná látková taška přiláká pohledy a může posloužit jako elegantní a nenásilná forma reklamy. Navíc jde o praktický dárek pro zákazníky, klienty či spolupracovníky, kteří tašku jistě využijí. Díky vlastnímu potisku se nemusíte omezovat a můžete přijít s originálním nápadem na obrázek, nápis či cokoliv jiného. K dispozici jsou tašky různých barev, na které je možné natisknout motiv pomocí třech různých metod. To, jakou zvolíte, ovlivňuje množství použitých barev či cena.

Potisk tašek a vaků

Kromě potisku běžných látkových tašek je k dispozici i potisk vaků. Ty představují malou a skladnou variantu k batohům a díky hladkému povrchu mohou na sobě mít obrázek, text, logo a podobně. Profesionální potisk tašek zaručuje velmi dobře vypadající výsledek. Tisk je možný od 30 kusů tašek a z jedné grafické přípravy se dají zhotovit i vaky. Stačí vyzkoušet online kalkulaci tisku a uvidíte, jak to bude vycházet.

Výroba látkových tašek na zakázku

Běžná velikost potisknutelné oblasti na látkové tašce je 27 cm na šířku a 31 na výšku. Samotný potisk tašek v tomto případě nemůže zasahovat až do okrajů tašky. Výjimkou je však zakázková výroba, kdy je možné nechat vyrobit řešení s potiskem po celém povrchu až do krajů a na uši. Náročnost výroby je v takovém případě vyšší, takže je potřeba počítat s delší dobou dodání a vyšší cenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *