Loading

wait a moment

Trendy dárky k letošním Vánocům

Milé dámy, chcete letos dostat nebo dát dárek, který bude skutečně trendy, in, chic, stylový a prostě ten nej? Pak sáhněte po kožešinovém oblečení nebo doplňcích. S tím letos určitě neuděláte chybu. Kožešinové oblečení je v kurzu jako nikdy předtím a obdarovaný, nebo v tomto případě spíš obdarovaná bude nadšená.

Jaké dárky si přát pro sebe?

Pro sebe si samozřejmě Ježíškovi napište o ty nejlepší a nejdražší kousky, to vám snad ani nemusím připomínat. Jste jedinečná, výjimečná, krásná, a tak vás luxusní oblečení (nebo takový luxusní šperk, kabelka, boty???) udělá dokonale šťastnou. A teď konkrétně: 

1. KOŽEŠINOVÉ BUNDY, KABÁTY A KOŽICHY

Pozornost upoutáte rozhodně v bundě, kabátu nebo kožichu. A nejluxusnější z toho je právě kožich. Vybírejte takový, který je v limitovaných edicích od renomovaných salonů či butiků, abyste byla opravdu jedinečná. Za kožešinový kožich nelitujte peněz, tedy ani peněz, které nejsou vaše. 😉

2. KOŽEŠINOVÉ BOTY A KOZAČKY

Ačkoliv základní surovinou pro výrobu bot je odjakživa kůže, mohou být boty ozvláštněné použitím kožešiny. Dostává se jim tak lehkosti a hebkosti, kterou využijete na rande ve městě, na bujarý večírek i na slavnostní párty. Pokud vyberete luxusní kousek a ještě ho navíc sladíte s kožichem, budete nepřehlédnutelná!

3. KOŽEŠINOVÉ KABELKY A TAŠKY

V poslední době jsou velmi oblíbené i kožešinové kabelky a tašky. I když jsme zase zvyklé spíš na kožené varianty těchto výrobků, kožešinové mají také něco do sebe. Jsou krásné, jemné a hebké a každý outfit povýší na dokonalý.

Když jste obdarována kožešinovým kouskem, vyjádřete své díky, nadšení a dojetí! Tak trochu se to od vás očekává. Ihned si darovaný kousek zkuste (což vám asi potíže dělat nebude). Při nejbližší příležitosti si jej vezměte na sebe, dbejte ale na to, aby to bylo podle módních pravidel – jak na to, se dočtete v tomto článku.

Jaké kousky darovat (kamarádce, přítelkyni, mamince, dceři)?

Tady samozřejmě záleží na tom, jak moc je vám daná osoba blízká. Něco jiného koupíte mamince nebo dceři, a něco jiného své „nejlepší“ kamarádce. Vybírejte z následujících:

  1. KOŽEŠINOVÉ LÍMCE, ČELENKY, ČEPICE

Chcete dát kožešinový dárek dát, ale nechcete sáhnout až tak hluboko do kapsy? Pak se nabízí jednoduché řešení: darujte kožešinový límec, čelenku nebo čepici. Úplně levné to sice nebude, ale nebude to vaši peněženku tolik bolet, jako větší kus oblečení.

  1. KOŽEŠINOVÁ KABELKA NEBO TAŠKA

Pro maminku či dceru (nebo i pro velmi, ale opravdu velmi dobrou kamarádku) kupte kožešinovou kabelku nebo tašku. Když chcete aspoň trošku ušetřit, nevybírejte v limitovaných edicích. Ale zase se nedoporučuje kupovat dárek z loňské sezony, to působí lacině a mohly byste ranit city dotčené osoby. 

Moc nedoporučuji kupovat oblečení, pokud si nejste jisté správnou velikostí. Lepší jsou právě různé doplňky. Zahřejí a potěší minimálně stejně, a obdarovaný je pak nemusí po Vánocích vracet v obchodech. Chcete-li obdarovanému pořídit ještě nějakou drobnost, inspirujte se zde. Skvělým dárkem pro blízké osoby je také noční prádlo či punčochy z Miorio. 

Když darujete kožešinu vy, většinou víte, zda obdarovaný již kožešinové oblečení nosí, nebo to bude jeho premiéra. Když je zkušeným uživatelem, nemusíte mu dávat žádné rady do života. Je-li ale nováčkem ve světě kožešinové módy, přibalte k dárku návod, jak kožešinu udržovat, aby byla co nejdéle jako nová.

Abych se s vámi podělila také o svůj zážitek, tak svůj první kožich jsem dostala od své první lásky. Bylo to tak romantické! Jako svíčky tehdejší večer… Bohužel, všechno jednou končí a i tato láska se brzy rozplynula a s ní odešel i kožich, který už stejně nebyl v módě. 😉

A jaká je vaše zkušenost? Kdy jste naposledy darovaly, nebo dostaly kožešinové oblečení? Jak jste poděkovaly? Trefil se kupující do vašeho vkusu? Kam jste si nové oblečení vzaly poprvé? Máte ten kousek ještě někde schovaný?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *