Loading

wait a moment

Setkání se zahraničními partnery nebo představení projektu vyžaduje ideální prostředí

Chtěli byste se ukázat v nejlepším světle, protože jde opravdu o hodně? Vaše firma má před sebou důležité týdny a nejlepší by bylo vkročit do budoucnosti opravdu tou pravou nohou? Potom je třeba začít tam, kde je úspěch již předem zaručen. V místě, kudy proudila historie a kde se návštěvám z ciziny bude opravdu líbit.

Konference, uvedení nového produktu na trh nebo prostě jen setkání, které hodně napoví o budoucnosti, protože vstup zahraničního investora je skutečně více než žádoucím. Možností je mnoho, ale cíl jen jeden – uspět!

Elegantní a luxusní, komfort na jedničku

Konferenční prostory Praha nabídnou opravdu mnohé, a líbit se zde bude i nejnáročnější klientele. Kapacita až čtyři stovky hostů, možnost konání módní přehlídky, tiskovky nebo nějaké zajímavé společenské akce, tady se žádné mantinely nekladou! Praha 7 je prestižní lokalita sama o sobě, naše hlavní město velmi rádo hostí akce, které mají skutečný zvuk! V hotelu Belvedere si užijete nejen elegantní výzdoby, ale především dokonalého pohodlí pro hosty – k dispozici je také nezbytné technické vybavení, s nímž se úspěch zaručeně podaří!

K dispozici bude připraveno všechno potřebné…

Tlumočník, perfektní ozvučení, dataprojektor, ale také prostorný sál a výborné občerstvení, zkrátka všechno, na co mohou vaši hosté jen pomyslet. Firemní školení nebo šéfova oslava narozenin, vše se povede tak, jak jste si původně přáli. Praha je místem setkávání světových kapacit, městem, v němž vládli císaři a králové, kde se sešla nejedna důležitá konference. Tak proč v této ojedinělé tradici nepokračovat? Jen málo evropských měst se může pochlubit tak špičkovou infrastrukturou a ideálním prostředím pro pořádání konference, jako právě naše metropole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *