Loading

wait a moment

Prémiové PR články – publikujte na významných serverech 

Prémiové PR články jsou reklamní články, které jsou publikovány na významných serverech typu idnes.cz, lidovky.cz a dalších. Takovéto články dokáží jejich objednavateli přinést spoustu výhod, jež mu pomohou ještě více nakopnout jeho byznys a přilákat celou řadu nových a potencionálně i stálých zákazníků/klientů. Mezi ně patří zejména: 

Velká čtenost 

Výše zmiňované servery denně navštíví tisíce lidí a je na nich tak téměř garantováno, že vaše prémiové reklamní články budou mít velký dosah, minimálně alespoň, co se počtu jejich přečtení týče. 

Zároveň na tyto webové stránky chodí převážně skupina 30-40letých čtenářů, kteří jsou na vrcholu svého produktivního věku a tudíž nejčastěji mývají k dispozici i největší finanční obnos ze všech věkových skupin, což z nich dělá ideální kandidáty na koupi zrovna toho vámi propagovaného produktu či služby. 

Vysoké ranky 

Tyto servery mají též vysoké ranky (Google PageRank, Alexa Rank, Seznam S-Rank atd.), tudíž se ve vyhledávačích zobrazují téměř bez výjimek na předních místech, což má za následek, že vaše PR články budou snadněji dostupné pro širokou veřejnost. Rovněž pokud v prémiovém PR článků zvolíte vhodné odkazy, tak ten může mít pozitivní dopad i na SEO u vašeho webu. 

Pokud aktuálně poptáváte prémiové články či o jejich využívání teprve uvažujete, tak vězte, že služba Linketica vám nabízí možnost nechat si zhotovit prémiový PR článek dvojím způsobem – buď můžete poptávat jeho samotné sepsání. Popřípadě pokud jej již máte vytvořen svépomocí, tak můžete poptávat pouze jeho publikaci na některém z předních českých serverů, aktuálně Linketica nabízí kolem 30 takovýchto prostorů. Samozřejmě též můžete využít i kombinaci těchto dvou možností. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *