Loading

wait a moment

Potřebujete užitkové vozy do své firmy? Poradíme vám, kde se dají koupit

Pokud potřebujete rozšířit vozový park o další užitková vozidla, neměli byste s výběrem zahálet. Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí vám nepřeberné množství dodávek, pick-upů, ba dokonce i minibusů. Záleží tedy na tom, k jakému účelu by mělo vozidlo sloužit. V následujících řádcích vám představíme společnost, která se specializuje na prodej ojetých užitkových vozů, z nichž si zaručeně vyberete.

Investovat do zbrusu nového žihadla se mnohým firmám vůbec nevyplatí, navíc nemívají tak vysoký rozpočet na obnovu a rozšíření vozového parku. Pokud stejný scénář nastal také u vás, poohlédněte se po ojetých modelech, které vám ještě dlouhá léta poslouží.

Jaké dodávky se dají pořídit?

Jestliže hledáte vhodné dodávky, máte opravdu z čeho vybírat. Velice oblíbenou variantou je takzvaný pick-up, jenž je menší než třeba furgon, ale nabízí dostatek úložného prostoru. Vystačí tak i dělníkům na cesty, obchodním zástupcům vozícím zboží a často i pro přepravu menšího množství materiálu.

Větší alternativou je už například Renault Master, přičemž se jedná o dodávku, která byla německou DEKRA vyhodnocena jako nejspolehlivější vozidlo své třídy. Renault Master se pyšní dynamickými liniemi a u novějších verzí na vás čeká celá řada asistentů usnadňujících ovládání a celkové řízení. Čekají však na vás i další značky, jestli vám Renault nevyhovuje.

Kde dodávky koupit?

Pravděpodobně hledáte vhodného prodejce dodávek. Přímo na užitkové vozy se zaměřuje VANS CENTRE. Jedná se o pražský bazar s ojetými užitkovými vozy, který disponuje areálem o velikosti 28 tisíc metrů čtverečních. Působí na trhu už 12 let a prodal více než 15 tisíc užitkových automobilů. Staňte se i vy dalším spokojeným zákazníkem. S tímto centrem užitkových vozů a dodávek rozhodně neprohloupíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *