Loading

wait a moment

Potřebujete nastolit pořádek v areálu firmy? Bez dopravního znační se neobejdete

Pokud se vaše společnost rozrostla na větší areál, potom byste měli co nejdříve začít používat dopravní značení. Zatímco z jedné strany pojede pracovník na vysokozdvižném vozíku, z druhé strany půjdou zaměstnanci pěšky do jídelny. Jestliže však nechcete, aby se stalo neštěstí a nedošlo ke zranění chodců jen kvůli tomu, že nejsou označeny pěší zóny, pořiďte vhodné dopravní značky. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v daném segmentu obrátit.

Jakmile se řekne dopravní značení, každý si představí něco jiného. Jednomu se před očima objeví zákaz vjezdu, druhému zase přikázaný směr jízdy. V kategorii dopravního značení najdete značky výstražné, zákazové, příkazové, upravující přednost, informativní a zvýrazněné. Stejně tak do dopravního značení spadají ještě dodatkové tabulky.

Dopravní značení podle normy

Zřejmě vás napadlo, že byste si mohli vyrobit dopravní značení sami, ovšem není nic jednoduššího než se obrátit na specializovaného prodejce. Důvod je, že vám poskytne dopravní značení, které je vyrobené podle aktuálních norem a legislativ. Dopravní značení nachází uplatnění nejen v soukromých areálech, ale i na veřejných prostranstvích. Už se nemusíte obávat toho, že v areálu vaší firmy bude zmatek, co se dopravy týče.

Kdo dopravní značení prodává?

Jednou z odborných firem, které se zabývají výrobou dopravního značení, je společnost TOPZNAK. Veškeré potřebné produkty objednáte skrze internetový obchod, jenž najdete i pod termínem dopravní značení Praha. Specialista má v portfoliu služeb jak prodej, tak i pronájem značení. Zajistí také jeho instalaci. Dále mimo jiné vypracuje návrh dopravně inženýrského opatření, vyřídí povolení na úřadech a provede konzultaci projektu na Policii České republiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *