Loading

wait a moment

Pánská trička jsou základem každého šatníků – zjistěte, jaká jsou ta nejoriginálnější

Dnešní nabídka oblečení pozvedá pojem pánská trička na zcela novou úroveň. Máme trička s krátkým nebo dlouhým rukávem, polotrika s límečkem, trička pod košile nebo oblíbená tílka. Samostatnou kategorií jsou trička s potiskem, kterým se budeme věnovat v tomto článku.

Pánská trička s potisky

Někdo preferuje minimalismus a trička spíše jednobarevná, jiný se zase v potiscích vyžívá a hledá originální kousky, ve kterých ho nikdo nepřehlédne. Faktem je, že ne každý potisk je povedený, internet je plný „failů“, co se potisků triček týče. Ale když se spojí humor a dobré provedení, může vás tričko s potiskem pozitivně odlišit od ostatních lidí a ještě sklidit řadu komplimentů. Tady si můžeme něco o tisku na trička připomenout a možná se i trochu inspirovat.

Témata potisků jsou různá – každý si vybere to své

První takovou kategorií jsou parodie na známá loga. Častým námětem potisků triček jsou kultovní loga značek Nike, Adidas, Starbucks nebo třeba Apple. Já sám jedno takové tričko vlastním a musím říct, že se v mojí partě setkalo s úspěchem.

Další kategorií jsou trička odkazující na oblíbené filmy nebo seriály. Potisk může obsahovat hlášku z filmu nebo její pozměněnou parodii, nebo hlášku úplně nově vymyšlenou. Převážná část těchto triček se samozřejmě pojí s aktuálně populárními filmy nebo seriály. Oblíbená jsou tato trička například u fanoušků série Star Wars nebo seriálu Hra o trůny.

Potisky nemusí využívat jen humor, mohou také vyjadřovat váš životní postoj, názor, nebo třeba opisovat váš oblíbený citát. A občas se to s humorem dokonce podaří spojit. Jedna z mých kamarádek například nosí tričko s nápisem „Normal people scare me“, což ji dle mého skvěle vystihuje.

Tričko s obrázkem

Ale nemusí to být jen text, i samotné obrázky často mluví za vše. Hlavní je, abyste vy sami text nebo obrázek dobře chápali, jinak může dojít k nepříjemnému nedorozumění. Pozor také na znalost jazyků, bohužel není zas tolik neobvyklé potkat ve městě paní úctyhodného věku s nápisem „Bitch“ na triku.

Přijďte s něčím originálním a nechte si vytvořit vlastní motiv

Díky dnešním technologiím už můžete nosit na tričku prakticky cokoliv, svůj originální nápis si můžete objednat několika kliknutími na internetu. Pokud se vám tisk triček zalíbí a budete si chtít něco vytvářet pravidelně a sami, jsou již k dispozici přístroje a počítačové programy, které vám váš vybraný motiv upraví a vytisknou na speciální nažehlovací papír. A je s tím spojená další výhoda. Pokud máte kamarády s podobným smyslem pro humor, odpadá vám starost s vymýšlením dárků – potištěné tričko se správným motivem může být velmi osobním a příjemným dárkem.

Jak kombinovat trička

Ale vraťme se k té módní stránce. S čím taková vtipná potištěná trička nosit? Samozřejmě se nabízí ležérní oblečení, doplnit tričko džínami nebo jednoduchými černými kalhotami. Ale to není vše, ti odvážnější mohou potištěné tričko obléct třeba i pod sako, jak to můžeme vidět třeba u hollywoodských celebrit. Pozor na to, aby sako zcela nezakrylo nápis nebo obrázek a celé poselství trička se tak nevytratilo.

Můžete si zakoupit také kožené náramky a jiné doplňky z Larond. 

Potištěné tričko? ANO!

Jak už asi z celého textu vyplývá, já osobně jsem velkým zastáncem triček s nápisy a nestydím se je kombinovat ani s elegantními kousky. Sbírka se mi rozrůstá zejména díky mé přítelkyni (mám od ní např. tričko „The best girlfriend“ se šipkou ukazující doleva, tedy na ni, a spoustu mých oblíbených Star Wars triček) a díky mému kamarádovi, který srší vtipem a ve výrobě triček se vyžívá. Už několikrát se mi stalo, že jsem ve městě zahlédl někoho v tričku s potiskem, který mě vyloženě pobavil. A móda by přece měla být hlavně zábava, takže pokud mé tričko občas někomu vykouzlí úsměv na tváři, je to vítaná přidaná hodnota.

Shodou okolností jsem nedávno narazil na internetu na článek, který o potiscích na tričkách pojednával a právě on mě inspiroval k napsání tohoto příspěvku. Článek si sami můžete přečíst zde a třeba se mezi čtenáři najdou i dámy, které se rády inspirují.

A jak je již zvykem, na závěr se vás ptám, jaký je váš názor na trička s potiskem? A pokud jste hrdým majitelem nějakého takového kousku, co je na něm vytištěno a jaký to pro vás má význam? Inspirace není nikdy dost, takže se nebojte vyjádřit. 😉

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *