Loading

wait a moment

Nepodceňujte převod VHS na DVD

Každý to má jistě velice obdobné, skříně, šuplata, regály a police naplněné VHS kazetami s postarších modelů kamerových zařízení, na nichž se nachází stovky minut rodinných záznamů. Důležité narozeniny, historické události, nezapomenutelná výročí, dovolené a malé děti. To vše si lidé skladují pro pozdější použití a jako velice cenou vzpomínku.

Postupem let však dochází k znehodnocování těchto pásek a jejich trvalému poničení, na což lze přijít, až velice pozdě. Proto by vás měla oslovit především moderní a novodobá digitalizace videa. Tedy převod VHS záznamů do DVD.

Kde provést převod VHS na DVD?

K převodu jednotlivých VHS kazet je zapotřebí odpovídajícího zařízení, respektive speciálního analogově digitálního převodníku, videorekordéru či jiných multimediálních center. To však může být kámen úrazu, protože touto technikou nedisponuje zrovna každý druhý.

Převod VHS na DVD byste proto měli svěřit do rukou zkušených specialistů, kteří se touto oblastí zabývají na vysoké úrovni. Teprve poté se můžete domoci kvalitní nahrávky, respektive převodu na DVD, který je v podstatě nesmrtelný a můžete ho bez sebemenšího problému šířit dál.

Stačí, pokud navštívíte internetový portál archivservis.cz, kde vám budou v rámci této tématiky poskytnuty další hodnotné informace. Prezentovány vám budou praktické ukázky, ale také ceník za převod VHS na DVD.

Neotálejte s tímto procesem do doby, kdy zjistíte, že záznam na VHS je už zcela nepoužitelný a vy tak přijdete o velkou spoustu rodinných videozáznamů. Objednávejte tyto profesionální služby ještě nyní a pusťte se do utváření nové a daleko modernější videogalerie vašich záznamů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *