Loading

wait a moment

Nechte si doručit květiny kurýrem ještě dnes

Váháte, co darovat k narozeninám, výročí nebo jiné významné události? Pamatujte, že květinou nikdy nic nezkazíte. Spíše naopak. Neexistuje snad žádná žena, kterou by krásná kytice nepotěšila. S expresním rozvozem od KvětinyOnline.cz navíc můžete mít květiny k dispozici ještě dnes.

Květiny se dnes objednávají online

Květiny samozřejmě můžete získat okamžitě i v jakémkoli kamenném květinářství. Jenže co když zrovna žádné není poblíž, je zavřeno nebo se vám jednoduše nikam nechce? V takovém případě je online objednávka květin tou nejlepší volbou. Zvládne ji úplně každý, a navíc vám zabere jen pár minut.

Květiny lze doručit na jakékoli místo v České republice. Kurýr doručí květiny v Praze, problémem však není ani rozvoz květin v Olomouci, rozvoz květin v Českých Budějovicích nebo předání kytice v jakémkoli jiném městě či jakékoli vesničce.

Prvním (a pravděpodobně i tím nejtěžším) krokem je výběr z více než 300 aranží, které naleznete na webových stránkách KvětinyOnline.cz. Tyto aranže jsou rozděleny nejen dle své ceny a druhu použitých květin, ale také podle příležitosti, k níž jsou určeny. Jsou tady květiny pro zamilované, slavnostní vazby, kytice určené jen tak pro radost nebo třeba pugéty vhodné pro muže.

Až budete mít kytici vybranou, stačí ji jednoduše objednat stejně jako zboží v jakémkoli jiném e-shopu. Při vkládání květin do virtuálního košíku můžete přidat ještě krabičku Raffaella nebo láhev Bohemia Sektu a znásobit tak radost, kterou kytice zajisté udělá.

Během samotné objednávky stačí zadat už jen datum, čas a místo doručení, údaje o vás, vzkaz, který bude umístěn ke květině, a způsob platby.

Na kvalitu a profesionální přístup se můžete spolehnout

Každou kytici si berou na starost zkušení floristé, kteří za sebou mají stovky vazeb a jsou tak opravdovými odborníky na aranžování květin. Ostatně ani společnost KvětinyOnline.cz není na trhu žádným nováčkem. Má za sebou 15letou historii, během které bylo svázáno a doručeno přes 50 000 kytic. Ta další teď může putovat i na vámi stanovenou adresu. Stačí jen pár kliknutí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *