Loading

wait a moment

Nakupujte ojetiny u solidních prodejců. Jak je poznáte?

Ne každý máme na nové auto. Mnozí z nás jej ale nutně potřebují k životu. To platí zejména na místech, kde hromadná doprava a hustá frekvence spojů není rozhodně samozřejmostí. Při koupi ojetého auta bychom ale rozhodně měli být obezřetní. A to nejen proto, že v televizi bývají opakovaně zmiňovány kauzy o nesolidních obchodnících s ojetinami. Na trhu rozhodně existují i dobré autobazary, jen je potřeba trochu vybírat. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak se nespálit a vybrat solidního prodejce.

Mnohé napoví již první dojem a přístup

Možná se vám zdá, že to bude složitý úkol. Ve skutečnosti tomu tak ale vůbec není. Je totiž mnoho indicií, které vám napoví, že byste se měli porozhlédnout raději jinde. Prvé řadě je to ochota prodejce. Dobrý auto bazar, kterému kromě svého zisku skutečně záleží na tom, abyste byli jako zákazníci spokojeni, by neměl o předmětném vozidle před vámi zjevně něco skrývat. Měl by vám být schopen garantovat legální původ vozidla a třeba neprodávat vozy s propadlou STK.

Dobrého prodejce zkrátka není až zas tak složité poznat, protože už obyčejná slušnost a vstřícnost mnoho napoví. Mělo by vám být také umožněno, abyste si vámi vytipovaný vůz mohli prohlédnout s vaším automechanikem. Automobil je zboží jako každé jiné a nikdo přece nechce kupovat zajíce v pytli. Proto by takový požadavek autobazar určitě neměl udivit.

Zájem o zákazníka

Solidní prodejce by měl svůj zájem o vás jakožto zákazníka projevit také nabídkou služeb, kterými vám celý proces nákupu co nejvíce usnadní. Dobré pražské autobazary takové služby běžně nabízejí, což vám může ušetřit nejen čas ale také peníze. Máme na mysli třeba:

  • Různé druhy financování
  • Povinné ručení a havarijní pojištění

Pro mnohé klienty může být zajímavý leasing nebo zpětný leasing bez poplatku, což by měl dobrý autobazar nabídnout. Zbytečné vyřizování usnadňuje také možnost sjednání výhodného povinného ručení, případně havarijního pojištění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *