Loading

wait a moment

Mějte působivou světelnou reklamu

Přemýšlíte, jak zviditelnit svou firmu? Možností je samozřejmě mnoho a vždy je dobré je kombinovat a snažit se oslovit co největší okruh potenciálních klientů. Už jste přemýšleli o světelné reklamě? Zaujme na první pohled. Přesvědčte se sami o jejím účinku.

Zviditelněte se

O reklamě a jejich druzích by se dalo napsat hodně. My se zaměříme na světelné reklamní prvky. Jsou stále populární a mají svůj potenciál. Dříve se pro jejich realizaci využívaly barevné světlené trubice plněné neonem či argonem. Dnes je však technologie dál a nabízí mnohé možnosti. Nejčastěji se využívají LED diody, které jsou úspornější, mají delší životnosti a celkově vyhovují moderním nárokům na propagaci. Mimo jiné se používají také barevné LED panely.
Nejčastějšími světelnými prvky jsou jednostranné a oboustranné panely, světelná loga, prořezané panely, plexintarzie (varianta prořezaného panelu), 3D nápisy, reklamní totemy a pylony, hranou nasvětlené desky, světelné nápisy atd.
Tento způsob propagace spadá do signmakingu, což je obor zabývající se výrobou nosičů a značení reklamního sdělení. Obsahuje i nesvětelnou reklamu.

Realizace světelné reklamy v Praze

Chcete-li realizovat světelnou reklamu v Praze, či kdekoliv jinde, obraťte se na rodinnou firmu Elektro Drapač. Má mnohaletá zkušenosti (na trhu působí kolem 30 let) a své služby nabízí nejen u nás v České republice, ale i v dalších zemích, především EU.
Společnost poskytuje komplexní služby od návrhu designu a technického řešení až po výrobu a samozřejmě se můžete spolehnout na odbornou montáž a pravidelný servis. Výrobu všech reklamních prvků má plně ve své režii. Používá kvalitní materiály a má vlastní lakovnu a špičkově vybavenou grafickou dílnu. Z konkrétních produktů si uveďme reklamní totemy a pylony, intarzie, 3D nápisy a loga, výstrčky, světelné panely a další.
Buďte i vy vidět v Praze, či kdekoliv jinde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *