Loading

wait a moment

Co musí mít luxusní šperky?

Luxus je pojmem, s nímž se zbytečně mrhá. Na internetu na vás vyskakuje spousta nabídek, které inzerují luxusní šperky. Když poté zjistíte, že stojí pár stovek, musí vám být jasné, že o přepychu zde nemůže být ani řeč. Jak tedy vybírat luxusní klenoty?

Jak nakupovat luxusní šperky?

Především se orientujte dle materiálů, z nichž je šperk vyroben. Onen klenot se vám může roky zhodnocovat. Platí zde přímá úměra, že čím dražší šperk při nákupu je, tím rychleji se navyšuje jeho cena. Především dbejte na poctivý kov. Zlato je klasika, i stříbro neztrácí na hodnotě. Významná je volba kamene. Diamant je jistota, takové drahokamy, jako jsou amazonit, onyx nebo safíry, rovněž nejsou k zahození. Polodrahokamy sice nejsou už tak vzácné, i jim ale cena neklesá, vaše děti by ze šperku mohly mít skvělé zisky. V neposlední řadě se orientujte i na pověst firmy, která dané klenoty produkuje. Je pár světových značek, na něž se můžete spolehnout. Jednou z nich je španělská značka Tous. U nás je teprve krátce, proto těžko uvěříme, že v příštím roce oslaví 100 let své existence.

Zlaté a stříbrné šperky Tous

Tato firma je známá svým symbolem medvídka. Jemná silueta dovoluje povýšit klenot na šperk pro dospělé, rozhodně jej nemusí mít jen děti. Ačkoli pro ně se v kolekcích Tous také mnohé najde. Miminku lze ozdobit přívěšek na dudlík. Mladé dívenky ocení decentní klenoty, které jsou rozverné, zároveň ale nejsou přehnaně drahé, takže se nemusíte bát je dívence dát. V liniích Tous se neobjevují pouze tyto animální prvky, společnost sleduje trendy, takže pány potěší kvalitní a vkusně minimalistické náramky. Nebo manžetové knoflíčky. Oblíbenou linií jsou i hodinky pro ženy, muže i děti. A pokud si značku oblíbíte, můžete si dopřát i doplňky v podobě taštiček, pokladniček nebo parfémů.

Jak kombinovat luxusní šperky?

Šperky této španělské firmy nabízí různé tematické kolekce. Nemusíte se nechat svázat jedním designem, jak je tomu u jiných firem. Tous nabízí rozličné kousky, z nichž si vybere každý. Tím myslíme i finanční dostupnost, protože ceny artiklů začínají na necelých 3000 korunách. Můžete si koupit vzácnější kousky v řádu desítek tisíc. S drahými kameny zde umí skvěle pracovat, proto si tak pořídíte šperk, který se bude dědit z generace na generaci a jeho cena bude stoupat. Na straně druhé tu jsou i drobnější artikly, ty můžete mezi sebou více kombinovat. Šperk se tak může nosit při různých příležitostech a k různým druhům ošacení. Nemusíte se proto bát, že si koupíte ozdobu, jež by vám ležela ve šperkovnici, v podstatě každý den se najde příležitost, kdy lze daný klenot vynést. Design jednotlivých šperků je vytvořený tak, aby si zde vybral opravdu každý, kdo miluje vkusné klenoty a rád je nosí denně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *