Loading

wait a moment

Chcete zažít něco opravdu vzrušujícího? Vyzkoušejte erotické masáže

Pokud jste někdy měla problémy s krční páteří, bederní částí zad či jakoukoliv jinou partií těla, zřejmě jste se objednala na masáž. Samozřejmě klasická masáž poskytuje maximální uvolnění, odpočinek a relaxaci. Organismus však potřebuje i vnitřní uvolnění, přičemž dokonalý požitek a dobití energie slibuje tantrická masáž, respektive erotická masáž.

Co to vůbec tantrická masáž je? Zřejmě si jako první představíte něco úchylného, přitom se nejedná o žádné orgie. Právě při tantrické masáži se kombinují klasické masážní prvky se smyslnými doteky, které mnohdy mohou vést až k vyvrcholení. Vyměňujete si energii s masírujícím, začnete vnímat všechny body svého těla. Často bývá tento druh masáže označován za erotické masáže s vyvrcholením, protože velice často se stává, že klienti dosáhnou uspokojení, a to jen za pomocí pouhých doteků. Zdá se vám to nemožné? Vyzkoušejte, uvidíte, respektive ucítíte.

Co všechno dokáže tantrická masáž?

Tantrická masáž se doporučuje ženám po náročném porodu. Přestože porod je pro ženu silný zážitek plný emocí, je možné, že na něj nevzpomínáte ráda a odnesla jste si jizvy nejen na těle, ale i na duši. Odstraníte touto cestou psychický blok, který vám možná brání v tom, abyste se opět naplno oddávala milostným hrátkám s partnerem. Stejně tak tantrická masáž dokáže pomoci ženám, jež prožily znásilnění či psychické týrání.

Při klasické masáži se masírující věnuje různým částem lidského těla, ovšem nikdy ne intimním partiím. Právě k těmto účelům slouží masáže tantrické, které pečují o mužské i ženské orgány.

Jak se na tantrickou masáž objednat?

Jestli jste se rozhodla, že tento speciální druh masáže vyzkoušíte, máte nejlepší šanci. Stačí zadat do vyhledávače fráze jako tantrické masáže Praha 2 či erotické masáže Praha 2 a nabídne se vám hned několik salonů. Jedním z nich je Masáže NEON, kde na vás čekají masérky, jež vám dopřejí luxusní erotickou masáž.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *