Loading

wait a moment

Byty a další prostory na Vackově v nové moderní čtvrti

Vackov je částí Horního Žižkova na Praze 3 a nabízí vám život ve městě spolu s příjemným klidným prostředím, kde v následujících letech vyroste moderní centrum s rezidenční i obchodní čtvrtí.

Představujeme vám bydlení vašich snů

V rámci projektu „Byty na Vackově“ vzniká na Praze 3 pět moderních objektů, které nabídnou celkem 347 bytů, ateliérů a jiných nebytových prostorů volně navazujících na už realizované stavby podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Tyto byty na Praze 3 mají velikost od 1+kk až po 5+kk.

Dokončení prvních tří objektů je naplánované na rok 2020. Celé architektonické zpracování studia MS Architekti dává díky asymetrickému umístění všech až dvanáctipodlažních budov dostatek prostoru po okolí i soukromí na balkonech. Díky umístění v centru města máte blízko vše – školy, lékaře, obchody, restaurace, kulturu, sport, poštu a mnoho dalšího městského vybavení. V kombinaci živoucího města a přírody budete mít také po ruce mnohé zajímavosti jako je například:

  • Židovské pece
  • Žižkovský vysílač
  • Cyklostezka na Kralupské dráze
  • Nákladové nádraží Žižkov
  • Park Balkán

Ten pravý domov právě pro vás

Z nabídky bytů si díky různé velikosti, umístění a opravdu široké nabídce vybere každý. Projekt „Byty na Vackově“ nabízí potenciál i pro ateliéry a jiné nebytové prostory. Kdo by nechtěl být v příjemné a klidné lokalitě, která se stane moderním centrem?

Máme pro vás výbornou zprávu. S financováním bydlení v Praze se zvýhodněným hypotečním úvěrem, který tento projekt pro své klienty připravil, se může toto místo ještě snadněji stát vaším novým domovem. Prostřednictvím nabízeného servisu získáte například nejnižší možné dosažitelné úrokové sazby s nulovými poplatky za zpracování hypotéky nebo zhotovení znaleckého posudku na náklady banky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *