Loading

wait a moment

Americká nebankovní hypotéka

Po neúspěšném jednání v bance se nám toho honí spousta v naší hlavě. Starosti, přemýšlení, vymýšlení nějaké jiné možnosti, komplikace a zase starosti. Jelikož máme plnou hlavu těchto negativních myšlenek, mnohdy nám to nemyslí jasně, a proto nevidíme některá fakta, kterých bychom si jindy všimli na první pohled. Naštěstí je zde správné a jasné řešení. Pokud vás v bance odmítli, máte ještě jinou možnost, a to právě formou americké nebankovní hypotéky. Jedná se o finanční produkt vhodný pro podnikatele čili je to podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat pouze firmy, OSVČ a podnikatelé. Získat můžete až 70 % z odhadu nemovitosti a ručíte samozřejmě nějakou nemovitostí. Doba splácení je volitelná. Jedná se o rozmezí mezi jedním rokem až třiceti lety splácení.

Americká hypotéka je velice výhodný finanční úvěr, protože peníze z něj můžete použít jakýmkoliv způsobem.

S penězi se dají zaplatit exekuce, můžete se vymanit z nepříjemných nebo nežádoucích půjček, které vás stahují ke dnu. Můžete zaplatit všechny nezaplacené faktury, dluhy na sociálním a zdravotním zabezpečení, vyplatit zástavy a spoustu dalšího.

Úvěr pro podnikatele

Nejčastějším problémem v bance jsou špatné registry nebo neschopnost splácení a tak dále. Banky mají jasně a striktně daná pravidla a nesmějí se od nich vychýlit ani o jedno procento. Kdežto naše společnost spadá pod soukromý sektor, takže se netváříme a ani nechceme být jako banky. Máme úplně jiná pravidla, toho jste si už jistě všimli.

Zároveň ale poskytujeme stejné úrokové sazby a stejně nízké splátky jako je tomu v případě běžných bankovních institucí. Vsaďte na americkou hypotéku bez registru a nechte registry plavat. Nikdo je přece zkoumat nemusí. Ať už máte záznam nebo nemáte, úvěr vám můžeme poskytnout. A to i v případě nízkého daňového přiznání. Vždy se dá něco vymyslet. Navíc vyřízení je velice rychlé a opravdu snadné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *